ايجاد مراکز اسکان اضطراری در پی تشدید طوفان شاهین در حوزه ی سواحل مکران
ايجاد مراکز اسکان اضطراری در پی تشدید طوفان شاهین در حوزه ی سواحل مکران
جانشین ستاد مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: در صورت شدت بیشتر طوفان شاهین و  نیاز ، از مراکز اسکان اضطراری استفاده خواهد شد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصر مکران از سیستان و بلوچستان، عصر امروز نشست بیجار جانشین ستاد مدیریت بحران استان و شهرکی مدیرکل ستاد بحران استانداری با حمید الدین یوسفی فرماندار کنارک در محل فرمانداری برگزار و در خصوص آخرین وضعیت خدمات رسانی در شرایط طوفان شاهین در حوزه ی شهرستان کنارک برنامه ریزی لازم را صورت دادند.

منصور بیجار جانشین ستاد مدیریت بحران استان سیستان و بلوچستان در این نشست گفت: تمام تدابیر لازم جهت اسکان اضطراری احتمالی در شهرستان های حوزه سواحل مکران و بویژه کنارک صورت پذیرفته و قایق ها و لنچ ها نیز به نقاط امن منتقل شده اند.

وی افزود: باتوجه به تمهیدات اندیشه شده در شهرستان کنارک در صورت نیاز افراد حاشیه نشین شهر در اماکن از پیش تعیین و تجهیز شده اسکان  داده می شوند.

گفتنی است در پایان جانشین ستاد مدیریت بحران استان و مدیر کل دفتر بحران استانداری به همراه فرماندار کنارک و اعضا ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کنارک از اماکن اسکان اضطراری در محل سالن ورزشی شهید حیدرنیا و اسکله صیادی کنارک و نحوه ی خدمات رسانی در شرایط بحران بازدید بعمل آوردند.

ايجاد مراکز اسکان اضطراری در پی تشدید طوفان شاهین در حوزه ی سواحل مکران

 

عصر مکران پیوست رسانه ای توسعه سواحل مکران

تلفن تماس و ارسال اخبار ۰۹۳۸۰۰۲۰۹۳۸

درگاه اینترنتی

www.asremakran.ir

ما را در اینستاگرام نیز دنبال کنید

https://www.instagram.com/asremakran

‏برای پیوستن به گروه واتساپ عصر مکران ، این پیوند را دنبال کنید:

https://chat.whatsapp.com/BnNPiSgoaR3ClBUKt9ze3g