حمایت از تولید از اهداف اصلی استاندارد
حمایت از تولید از اهداف اصلی استاندارد
مدیر کل استاندارد سیستان و بلوچستان گفت: توجه به مقوله تولید با استفاده و اتکاء به ظرفیت های توسعه درون زا و حمایت از آن به اشکال مختلف، به عنوان یکی از مولفه های کلیدی در نامگذاری و تعیین شعار سال است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصر مکران از سیستان و بلوچستان؛ به مناسبت گرامیداشت اولین روز از هفته استاندارد،مدیرکل استاندارد استان به همراه معاونین و روسای ادارات داخلی و با هدف پاسخگویی به سوالات و همچنین ارائه مشاوره به مدیران عامل  مدیران کنترل کیفیت واحدهای تولیدی در محل شرکت شهرکهای صنعتی حضور پیدا نمودند.

مجید محبی در این جلسه گفت: توجه به مقوله تولید با استفاده و اتکاء به ظرفیت های توسعه درون زا و حمایت از آن به اشکال مختلف، همواره به عنوان یکی از مولفه های کلیدی در نامگذاری و تعیین شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب (مدظله العالي) به نام “تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها”، انجام و این موضوع حاکی از اهمیت مؤلفه‌های تولید به عنوان موتور محرک اقتصاد کشور است.

وی تصریح کرد: در همین راستا اداره کل استاندارد استان وظیفه خود می داند که از بخش تولید به طور ویژه‌ای حمایت کند.

محبی اظهار داشت: هدف استاندارد از این جلسه، آشنایی با مشکلات واحدهای تولیدی و ارائه راهکارهای مناسب در جهت رفع آنهاست.

مدیر کل استاندارد سیستان و بلوچستان در پایان توضیحاتی در خصوص استانداردهای اجباری و نحوه دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی ارائه و آمادگی کامل اداره کل برای رفع موانع و مشکلات تولید را اعلام نمود.

در ادامه به سوالات مدیران عامل و مدیران کنترل کیفیت برخي واحدهای تولیدی توسط مدیرکل، معاون ارزیابی انطباق و روسای اداره نظارت بر اجرای استاندارد و اداره امور آزمایشگاهها پاسخ لازم ارائه شد.

عصر مکران پیوست رسانه ای توسعه سواحل مکران

تلفن تماس و ارسال اخبار ۰۹۳۸۰۰۲۰۹۳۸

درگاه اینترنتی

www.asremakran.ir

ما را در اینستاگرام نیز دنبال کنید

https://www.instagram.com/asremakran

‏برای پیوستن به گروه واتساپ عصر مکران ، این پیوند را دنبال کنید:

https://chat.whatsapp.com/BnNPiSgoaR3ClBUKt9ze3g